Padangbai OK Divers potápačská loď

Potápanie na Bali je lacnejšie ako terapia

OK Divers rezort ponúka potápanie na Bali, kde si samí podľa svojej chuti určíte dĺžku potápania, dátum príchodu a odchodu, balíčký výletov, ale aj potápačské lokality. Pravdaže súčasťou vašej dovolenky na Bali je aj poradenstvo, kde vám navrhneme návštevy nami vybratých miest, ktoré považujeme za TOP lokality. Avšak samotný výber je samozrejme na vás podľa vašich predstáv.

Našou prioritou je vytvoriť program, ktorý Vás zaujme, ale aj prinesie nezabudnuteľné spomienky. Preto v OK Divers rezorte fungujeme bez fixných dátumov výletov, alebo presného počtu potápačov. Počas vašej Dovolenky na Bali vieme zorganizovať pestrú paletu potápačských Bali safari, ale aj kultúrnych výletov na Bali či Jáve pod vedením profesionálov z nášho tímu. Medzi ďalšie lákavé možnosti určite patrí: prechádzka v ryžových poliach, návštevy chrámov a lokálnych trhov či dedín. Ak máte radi niečo viac aktívne, je tu pre vás horská cykloturistika, adrenalínový rafting či surfing.

Potápanie na Bali s OK Divers

Príchod na Bali

Náš tím vás rád vyzdvihne na letisku Ngurah Rai v Kute a následne odvezie do vášho hotela, ktorý sa môže nachádzať v miestach ako Sanur, Kuta, Ubud, alebo Padangbai. Nezabudnite na našu skvelú relaxačnú dedinku v Padangbai, ktorá je vzdialená od letiska iba 60 minút. Počas pobytu si môžete užiť relax na plno, obsahujúci plávanie v bazéne, alebo romantické prechádzky po pláži. Keď sme už naplánovali spolu plán cesty, na druhý deň sa môžeme spolu vrhnúť na dobrodružné potápania, alebo objavovania okolitých kultúrnych a historických pamiatok.

Kde potápať na Bali

  • Potápajte v Tulambene, kde objavíte slávny vrak lode USST Liberty, pochádzajúcej z druhej svetovej vojny. Táto loď má 120 m a leží v hĺbke od 10 do 30 metrov. Je tu možné absolvovať aj nočné potápanie. Nezabudnime ani na Drop Off v Tulambene, kde nájdete prekrásnu podmorskú faunu a flóru.
  • Potápanie na lokalite Amed, je vhodné hlavne po milovníkov podvodnej fotografie, ktorí radi striehnu na nevídané morské živočíchy a nedotknutú faunu.
  • Padangbai Bali ponúka množstvo rozličných potápačských lokalít a je perfektným miestom každej dovolenky na Bali. Potápačské lokality na Bali a v Padangbai vyznačujú peknými a zdravými koralmi, veľkým množstvom makra, ale aj väčšieho podmorského života.
  • Manta Point Nusa Penida manty sa vyskytytujú na lokalite Manta Point na Nusa Penide celoročne, pretože vody v jeho okolí sú bohaté na planktón, ktorý láka tieto nádherné plachtiace vtáky mora na kŕmenie.
  • Gili Mimpang Bali topografia ostrovčeka Gili Mimpang je nesmierne zaujímavá a dramatická. Každý potápač sa pod vodou stretne s množstvom špicatých skál pokrytých tvrdými a mäkkými koralmi a veľkými vejárovníkmi, medzi ktorými majestátne plávajú veľké húfy rýb.
  • Prúdové ponory na Nusa Penide začínajú vždy skoro ráno odchodom z Padangbai, kde spolu s OK Divers inštruktormi odchádzate loďou priamo na Nusa Penidu. Tieto ostrovy sa nachádzajú južne od Bali a sú vyhľadávané kvôli výskytu vzácnych morských živočíchov, medzi ktorých patrí napríklad Mola Mola - Mesačník.

Kam na Bali výlety

 

About the Author

OK Divers